facebook

Bezpieczne dane teleadresowe.
 
Nasza firma spełnia wszelkie standardy wyznaczone przez Ustawę o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku która została opublikowana w Dzienniku Ustaw nr 133, pozycja 883. Dane adresowe i adresy przesyłki, które są nam podawane w procesie zakupu nie są udostępniane osobom trzecim. Dane wykorzystywane są wyłącznie do realizacji Państwa zamówienia zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną opublikowaną w Dzienniku Ustaw nr 133, pozycja 1204.
Dane wykorzystywane są wyłącznie do realizacji Państwa zamówienia lub jeżeli zapisali się Państwo do naszego Newslettera, lub w inny sposób wyrazili zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Państwa dane w celu wysyłania naszego Newslettera.
 
 
Bezpieczne płatności.
 
Płatności w naszym sklepie obsługuje firma DIALCOM 24 Sp. z o. o. Transakcje obsługiwane przez Przelewy24 zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.
Strona Przelewy24 zabezpieczona jest certyfikatami bezpieczeństwa i znajduje się w systemie informatycznym zabezpieczonym według norm bankowych. W czasie autoryzacji nie wystarczy podać numer i datę ważności karty - trzeba także podać numer dodatkowy CIV, który znajduje się na karcie, oraz dane adresowe jej właściciela. Dane te mają zabezpieczyć przed próbą dokonania płatności przez kogoś, kto zna dane karty (np. kelner), ale nie ma karty w ręku w momencie zakupu w Internecie i nie zna informacji o właścicielu. Dzięki tym zabezpieczeniom, kupowanie kartą w Internecie jest bezpieczniejsze niż się powszechnie wydaje. Jest bezpieczniejsze niż płacenie kartą w restauracji czy sklepie - sklep internetowy i jego personel nie znają nawet numeru karty.