facebook

CZYTELNIA

Mata piankowa PlayMAT Prince Lionheart

05.05.2014

Mata piankowa PlayMAT amerykańskiej firmy Prince Lionheart to prawdziwy gigant wśród mat. To chyba największa mata edukacyjna na rynku, jej wymiary to 176x198cm. Mata będzie idealna dla malucha zaczynającego raczkować, spodoba się również starszemu urwisowi, który odnajdzie się wśród niesamowitego świata zwierząt lub zgiełku ulic wielkiego miasta.
 
Mata jest dwustronna, z jednej strony występuje motyw miasteczka z ulicami, z drugiej są do wyboru trzy wzory: farma ze zwierzątkami, podwodny świat i zwierzątka z alfabetem (niestety nie polskim).
Pomaga dzieciom rozwijać wyobraźnię, poznawać liczby, alfabet i podstawy ruchu drogowego.
 
 
Mata wykonana jest z nietoksycznej pianki EPE, bezpiecznej już dla najmłodszych dzieci (można jej używać od urodzenia). Jest grubości przeciętnej karimaty, dość sztywna, nie zagina się i nie roluje. Jedyną jej wadą jest to, że po rozłożeniu pozostają zagięcia po wcześniejszym złożeniu. Jej wielkość powoduję, że w jakiś sposób musi być transportowana.
 
Zapakowana w szarą materiałową torbę z uszami, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Dzięki temu można ją wszędzie ze sobą zabrać, do ogrodu, na piknik, a myślę, że nawet na plażę.
Na pewno ochroni malucha przed zimnym i mokrym podłożem - ma dobrą izolację i jest wodoodporna. Poza tym na takiej powierzchni mama z tatą też się zmieszczą :-)
 
Prawdziwą zaletą maty jest jej niska cena, jak na wielkość i funkcjonalność. Kosztuje jedyne 129zł.
 
 
 
 
W naszym sklepie dostępne wszystkie wzory mat piankowych, do obejżenia tutaj.

wstecz