facebook

CZYTELNIA

 • Torba do wózka - jaką wybrać?

  10.09.2014

  Torba do wózka to prawdziwy "ułatwiacz życia" dla każdej mamy. Ilość rzeczy, które musimy ze sobą zabrać wychodząc z domu, sprawia że jest ona nieodłącznym elementem każdego spaceru czy wyjazdu za miasto.

  zobacz

 • Mata piankowa PlayMAT Prince Lionheart

  05.05.2014

  Mata piankowa PlayMAT amerykańskiej firmy Prince Lionheart to prawdziwy gigant wśród mat. To chyba największa mata edukacyjna na rynku, jej wymiary to 176x198cm. Mata będzie idealna dla malucha zaczynającego raczkować, spodoba się również starszemu urwisowi, który odnajdzie się wśród niesamowitego świata zwierząt lub zgiełku ulic wielkiego miasta.

  zobacz

 • Skompletuj wyprawkę

  30.11.2011

  Wyprawkę należy skompletować na kilka tygodni przed planowanym rozwiązaniem. Nigdy nie wiadomo jak będziesz się czuła przed samym porodem albo czy dzidziuś nie postanowi przyjść na świat trochę przed terminem...

  zobacz

 • Zwierzę w życiu dziecka

  11.07.2011

  O tym, że wychowywanie dziecka w towarzystwie zwierzęcia ma wiele plusów, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Maluchy dorastające w towarzystwie czworonoga rzadziej cierpią na alergię, uczą się odpowiedzialności oraz szacunku do „braci mniejszych”.

  zobacz

 • Zabawy z dziećmi nudzą rodziców

  05.11.2010

  Co trzeci brytyjski rodzic uważa, że zabawy z dziećmi są nudne, a 20% rodziców zapomina o zabawie albo nie ma na nią czasu z powodu nadmiaru pracy.

  zobacz