facebook
Infolinia:
32 211 30 45
 
Telefon:
660 789 427
 
e-mail: 
sklep@bebele.pl

 
 
 
 
 
 
 .

  • Nowość

Śpiworek muślinowy Gałązki 0-6m Poofi

 
Delikatny, muślinowy śpiworek niemowlęcy wykonany z połączenia przędzy bambusowej i bawełnianej, zapewni dziecku wygodny i bezpieczny sen.
 
Wykonany jest z dwóch rodzajów materiałów: na zewnątrz znajduje się przewiewna i cieniutka warstwa delikatnego muślinu, wewnątrz wszyta jest cienka warstwa gładkiej, białej dzianiny bawełnianej, która cudownie izoluje i nadaje miękkości całemu śpiworkowi.
 
Śpiworek nie posiada dodatkowej warstwy włókniny- jest idelany na lato.
 
Śpiworki Poofi są bardzo bezpieczne.
Wewnątrz śpiworka znajdują się szerokie, miękkie pasy, które utrzymują dziecko cały czas we właściwej pozycji. Nie ma ryzyka, że dziecko wsunie się do śpiworka.
 
Pasy delikatnie ogrzewają brzuszek i dbają także o to, aby śpiworek nie skręcał się w czasie przekręcania na brzuszek.
Produkt pakowany jest w eleganckie pudełko.
 
Przedział wiekowy: 0-6m
 
Materiał: 60% bawełna, 40% wiskoza bambusowa
 
Wszystkie materiały używane w produktach Poofi posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka).
 
Friends by Poofi to kolekcja autorskich wzorów łączących w sobie prostotę dziecięcych rysunków z mnogością detali, które zaciekawią każde niemowlę. Wszystkie wzory malowane są ręcznie, następnie powielane na tkaninę.
 
Wzór jest zastrzeżony i chroniony prawem autorskim. Cała kolekcja Friends by Poofi została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce.