facebook
Infolinia:
32 211 30 45
 
Telefon:
660 789 427
 
e-mail: 
sklep@bebele.pl

 
 
 
 
 
 
 .

  • Nowość

Kołdra + poduszka Poofi

 
Kołdra i poduszka dla niemowląt marki Poofi to profesjonalny wyrób medyczny, który spełnia wszelkie standardy jakościowe i użytkowe.
 
W poduszce zastosowano wypełnienie Amball, które swoją sprężystością i puszystością dorównują puchowi, jednak w przeciwieństwie do niego, jest przyjazne alergikom. Ponadto zapewnia doskonałą izolację termiczną, dbając o stałą cyrkulację powietrza, co zapobiega rozwojowi mikroorganizmów.
 
W kołdrze zastosowano włókna poliestrowe silikonowane Hollow. Dzięki temu kołdra jest puszysta i lekka. Włókna Hollow są wytrzymałe i odporne na zagniecenia.
 
Cały wyrób można prać w pralce i suszyć mechanicznie. Kołdra jest pikowana w symetryczne kwadraty, dzięki czemu ograniczona zastała liczba tzw zimnej strefy. Włókna rozmieszczone są bardzo regularnie przez co kołdra utrzymuje ciepło równomiernie na całej powierzchni.
 
Komplet wypełnień posiada certyfikat OEKO TEX Standard 100 w klasie I, co oznacza, że jest to wyrób dopuszczony do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka.
 
Wypełnienie doskonale pasuje do pościeli Poofi.
 
Wymiary:
  • kołdra: 100x135cm
  • poduszka: 40x60cm
 
Produkt całoroczny
 
Produkt można prać w temperaturze 95oC.
 
Zdrowotne i jakościowe walory wyrobów medycznych zostały potwierdzone pozytywną opinią kliniczną oraz Świadectwem Jakości Instytutu Leków w Warszawie.
 
Wszystkie materiały używane w produktach Poofi posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka).
 
Wyprodukowano w Polsce.