facebook

Balansująca łódka Plan Toys 3l+

 
Balansująca łódka to wspaniała gra zręcznościowa firmy Plan Toys.
 
Gra polega na umieszczaniu kolorowych zwierzątek na kołyszącej się łódce, tak by się nie przewróciła. Zwierzątka układa się za pomocą szczypców. O kolejności układanych zwierzątek decyduje rzut kostką. Gra rozwija koordynację ręka-oko, uczy rozpoznawania kształtów i kolorów.
 
Zestaw zawiera:
  • 6 par kolorowych zwierzątek
  • łódź
  • szczypce
  • kolorową kostkę
 
Przedział wiekowy: 3l+
 
Wymiary opakowania: 19x19x5cm
 
Zabawka wykonana jest z ekologicznego materiału PlanWood® - odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór. Prasowane pod wysokim ciśnieniem PlanWood® odznacza się wyjątkową trwałością, a dzięki organicznemu barwieniu całego materiału nie odbarwia się i jest odporne na zabrudzenia.
 
Zabawka należy do linii PlanActivity , której głównym celem jest ćwiczenie koordynacji i sprawności ruchowej dziecka, stymulowanie jego kreatywności i rozwój umiejętności społecznych. Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.
 
Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.