facebook

Pielucha Otulacz muślinowy Anise 120x120cm Lodger

 
Funkcjonalna pieluszka muślinowa, otulacz znanej i cenionej firmy Lodger.
 
Pielucha może służyć jako:
  • otulacz dla niemowkaka lub kocyk
  • ręcznik
  • osłonka do wózka
  • prześcieradło do kołyski lub łóżeczka
 
Materiał: 100% dziergana bawełna muślinowa
 
Wymiary: 120x120cm
 
Super chłonne pieluszki to obowiązkowy element każdej wyprawki.
Pieluszki z bawełnianej tkaniny cieszą się ogromną popularnością, gdyż większość rodziców chętnie wykorzystuje je jako ręczniki, otulacze lub lekkie okrycia dla swoich dzieci, szczególnie w ciepłe dni. Świetnie też sprawdzają się jako narzuta na wózek z budką, chroniąc przed słońcem i wiatrem i świetnie zastępując zwykłą parasolkę.
 
Materiał, z którego uszyta jest pieluszka Lodger jest wyjątkowo lekki i chłonny, dzięki czemu można szybko wysuszyć dziecko, nawet w trudno dostępnych miejscach pomiędzy fałdkami skóry.
 
Dotychczas dostępne na rynku pieluchy z materiału są wykonane z tkanego muślinu. Jednak Lodger zdecydował się na technologię dziergania super chłonnej tkaniny, ze względu na znacznie lepsze właściwości wchłaniania wilgoci oraz większą wytrzymałość materiału w porównaniu z tkanym muślinem.
Ponadto dziergana tkanina Lodgera charakteryzuje się wyjątkową miękkością i elastycznością, co przekłada się na wygodę użytkowania.
 
Dziergany, chłonny materiał Lodgera szybko i łatwo absorbuje wilgoć, produkty mogą być prane w pralce w temperaturze 60 stopni.