facebook

Mydło w płynie z cynamonem, pomarańczą i goździkami 250ml Bentley Organic

 
Mydło w płynie odżywiające z cynamonem, słodką pomarańczą oraz goździkami firmy Bentley Organic, wyprodukowane ze składników organicznych.
 
Właściwości:
  • mydło zapewni odpowiednie odżywienie i pomoże w rewitalizacji naskórka
  • Citrus Aurantium Dulcis - olejek działa dezynfekująco, polecany jest dla poszarzałej, mieszanej i tłustej cery oraz w przypadku cellulitu.
  • Eugenia Caryophyllus - w terapii masażu w celu ukojenia i osłabienia bólu związanego z artretyzmem
  • Cinnamomum Cassia - stymuluje krążenie i ogrzewa, co powoduje rozkurcz mięśni i koi bóle reumatyczne
  • Vanilla Planifolia - ma właściwości zapobiegające starzeniu się skóry
 
Składniki: woda, oleinian potasu, sole potasowe olejku kokosowego, gliceryna, chlorek sodu, cytrynian potasu, naturalne substancje zapachowe Limonene, eugenol, olejek ze skórki pomarańczy, sole potasowe oleju palmowego (z nasion), kwas z ziaren palmy, olejek z goździka, ekstrakt z owocu wanilii,
Do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów firma korzysta z "zielonej chemii", bezpiecznych dla całego środowiska naturalnego oraz ludzi.
 
Marka Bentley Organic to kosmetyki przyjazne dla ciała, środowiska i kieszeni. Powstała dość niedawno, bo w 2006 roku, w Leeds w Wielkiej Brytanii, choć tradycja firmy Bentley&Son sięga już roku 1800, kiedy jej twórcy zaczęli produkcję mydła dla przemysłu tekstylnego. Bentley rozpoczęła swoją działalność od produkcji naturalnych mydeł. Nowe produkty szybko spotkały się z bardzo pozytywnym nastawieniem klientów i firma w szybkim tempie zaczęła się rozwijać, proponując innowacyjne kosmetyki i wyjątkową serię domowych środków czystości.
 
Główną misją Bentley Organic jest zapewnienie alternatywy dla drogich ekologicznych kosmetyków i środków czystości. Twórcy firmy wierzą, że ceny produktów ekologicznych powinny być racjonalne, a nie zawyżane. Wszystkie produkty Bentley Organic są certyfikowane przez Soil Association - co jest dla konsumentów gwarancją ich ekologicznej wartości bez uszczerbku na jakości, spowodowanego niższą ceną.