facebook

Mydło z miodu, otrąb i płatków owsianych 150g Bentley Organic

 
Mydło z miodu, otrąb i płatków owsianych wygładzające firmy Bentley Organic.
 
Waga:  150g
 
Właściwości:
  • dzięki płatkom owsianym i otrębom zamkniętym w modzie ekologiczne mydło pozwala skórze pracować
  • wygładza
  • nawilża
 
Składniki: woda, gliceryna, sole sodowe olejku palmowego (z owoców palmy), sole sodowe olejku kokosowego, sole sodowe oleju palmowego (z nasion), otręby, wyciąg z ziarna owsa, miód, proszek z kory cynamonu, tetrasodium etidronate, pentasodium pentetate, ekstrakt z owocu wanilii,
Do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów firma korzysta z "zielonej chemii", bezpiecznych dla całego środowiska naturalnego oraz ludzi.
 
Marka Bentley Organic to kosmetyki przyjazne dla ciała, środowiska i kieszeni. Powstała dość niedawno, bo w 2006 roku, w Leeds w Wielkiej Brytanii, choć tradycja firmy Bentley&Son sięga już roku 1800, kiedy jej twórcy zaczęli produkcję mydła dla przemysłu tekstylnego. Bentley rozpoczęła swoją działalność od produkcji naturalnych mydeł. Nowe produkty szybko spotkały się z bardzo pozytywnym nastawieniem klientów i firma w szybkim tempie zaczęła się rozwijać, proponując innowacyjne kosmetyki i wyjątkową serię domowych środków czystości.
 
Główną misją Bentley Organic jest zapewnienie alternatywy dla drogich ekologicznych kosmetyków i środków czystości. Twórcy firmy wierzą, że ceny produktów ekologicznych powinny być racjonalne, a nie zawyżane. Wszystkie produkty Bentley Organic są certyfikowane przez Soil Association - co jest dla konsumentów gwarancją ich ekologicznej wartości bez uszczerbku na jakości, spowodowanego niższą ceną.