facebook

Mydło z oliwką, olejkiem herbacianym i eukaliptusem 150g Bentley Organic

 
Głegoko oczyszczające mydło z oliwką, olejkiem herbacianym i eukaliptusem firmy Bentley Organic.
 
Waga:  150g
 
Właściwości:
  • Melaleuca Alternifolia - olej z liści ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, świetny w walce z aftami
  • Eucalyptus Globulus - olej z liści ma właściwości lecznicze i poprawiające nastrój
  • Olea Europaea - olej z owoców nawilża i zmiękcza skórę dzięki zawartości kwasów tłuszczowych
 
Składniki: woda, oleinian potasu, sole potasowe olejku kokosowego, gliceryna, chlorek sodu, cytrynian potasu, olejek z liścia herbaty, olejek z liścia eukaliptusa, naturalne substancje zapachowe Limonene, olej z owoców oliwki, sole potasowe oleju palmowego (z nasion), kwas z ziaren palmy.
 
 
Do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów firma korzysta z "zielonej chemii", bezpiecznych dla całego środowiska naturalnego oraz ludzi.
 
Marka Bentley Organic to kosmetyki przyjazne dla ciała, środowiska i kieszeni. Powstała dość niedawno, bo w 2006 roku, w Leeds w Wielkiej Brytanii, choć tradycja firmy Bentley&Son sięga już roku 1800, kiedy jej twórcy zaczęli produkcję mydła dla przemysłu tekstylnego. Bentley rozpoczęła swoją działalność od produkcji naturalnych mydeł. Nowe produkty szybko spotkały się z bardzo pozytywnym nastawieniem klientów i firma w szybkim tempie zaczęła się rozwijać, proponując innowacyjne kosmetyki i wyjątkową serię domowych środków czystości.
 
Główną misją Bentley Organic jest zapewnienie alternatywy dla drogich ekologicznych kosmetyków i środków czystości. Twórcy firmy wierzą, że ceny produktów ekologicznych powinny być racjonalne, a nie zawyżane. Wszystkie produkty Bentley Organic są certyfikowane przez Soil Association - co jest dla konsumentów gwarancją ich ekologicznej wartości bez uszczerbku na jakości, spowodowanego niższą ceną.